Sterling Luger 9mm Tabanca Mermisi

Sterling Luger 9mm Tabanca Mermisi - 2.00 TL

Sterling 9mm Tabanca Mermisi Nereden Alınır?

Tüm 9mm tabancalarda olduğu gibi Sterling Luger mermisi de emniyetten alınan şifre ile satın alınabilmektedir. Emniyet tarafından izin verilmemiş kişiler tabanca mermisi alamazlar. Eski sistemden kalma izin kağıdına sahip müşterilerimizin de bağlı oldukları emniyet müdürlüğüne giderek kağıtlarını yeni sistemdeki şifreyle değiştirmeleri gerekmektedir.

Sterling 9mm Tabanca Mermisi Fiyatı Ne Kadar

Sterling’in Luger mermilerinin fiyatı için bizi 0216 481 51 41 numarasından arayarak güncel fiyatı öğrenebilirsiniz. olup bayimizde bulunmaktadır. Hem ekonomik hem de güçlü mermi isteyenler için ideal bir mermi olan Sterling’in fabrikaları Ankara’da bulunmakta olup MKE izniyle üretilmekte ve sadece yetkili MKE bayilerinde satılmaktadır.

İstanbul Yetkili Mermi Bayi: Kaan Av Malzemeleri – 0216 481 51 41
Adres: Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No:53/D Ümraniye/İstanbul

Yıllık Kaç Mermi Alınabilir

Yeni düzenlemeyle tabanca başına yıllık 1000 mermi alınabilmektedir. Bu sayı emniyet mensupları, TSK mensupları gibi özel birimler için değişiklik gösterebilmektedir.

Sterling Mermi Tüm Tabancalarda Çalışır mı?

Evet, MKE izniyle üretilen Sterling mermiler 9mm olan tüm tabancalarda çalışır ve model seçmez. İnternette kullanıcılar tarafından yapılmış mermi kıyaslama testine de buradan ulaşabilirsiniz.

Bayimizde satılan tüm 9mm tabanca mermilerini görmek için tıklayın. (Mke, Sarsılmaz, BPS, Özkursan vb.)

Bir Cevap Yazın