Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sipariş vermek için satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip alışverişi tamamlama aşamasına geçmelisiniz. Bu sayfada adres bilgileri ve ödeme yöntemleri yer alır. Bu aşamaları tamamladıktan sonra siparişiniz başarıyla alınmış demektir.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

Sitemizde pek çok kredi kartı için 12 taksite kadar ödeme imkanı sunulmakla birlikte tüm kredi kartlarıyla alışveriş yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra havale yaparak ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme ile sipariş yöntemimiz yoktur.

Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyorsunuz?

Tüm siparişler anlaşmamız bulunan MNG Kargo aracılığıyla gönderilir. Türkiye’nin her yerine gönderim yapabiliyoruz. Kargo ücreti normal siparişlerde 6.90 tl olup sepet tutarınız 150 tl’yi geçtiği zaman kargo ücreti alınmamaktadır.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizin ardından ürün kargoya verildiğinde sipariş bilgileriniz güncellenecek olup kargo firmasına ait takip numarası size mail yolu ile ulaştırılacaktır. Bu sipariş numarasını kargo takip sayfasına girerek kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Sipariş Gecikirse Ne Yapmalıyım

Siparişlerin normal teslim süresi 3-5 iş günüdür. Ancak bazen kargo firması veya tedarikçi kaynaklı olarak gecikmeler yaşanması mümkündür. Bu durumda bizi arayarak siparişiniz hakkında daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

İade ve Değişim İmkanları Nelerdir?

Satılan ürünler için fatura tarihinden itibaren 14 gün iade ve değişim imkanı bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürün hakkında bize bilgi verip MNG Kargo ile mağazamıza gönderdiğiniz zaman gerekli işlemler yapılacaktır. İade edilen ürünlerin ücret iadesi anında yapılır, banka tarafından paranın hesaba geçirilme süresi tatil günleri hariç minimum 24 saattir.

Hediye Paketi Seçeneğiniz Bulunuyor mu?

Maalesef ki hiçbir ürünümüz hediye paketiyle gönderilmemektedir. Dilerseniz ürün elinize ulaştıktan sonra kendiniz paketleyebilirsiniz.