Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi (SARPARA)

Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi SARPARA

Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi (SARPARA)

Sarsılmaz tabanca mermisi pek çok kullanıcı tarafından piyasadaki en kaliteli mermi olarak nitelendirilmektedir. Bu mermiyi satın almak için yetkili MKE bayilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yetkili Mermi Bayi: Kaan Av Malzemeleri – 0216 481 51 41
Adres: Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No:53/D Ümraniye/İstanbul

Yıllık Kaç Mermi Alınabilir?

Tabanca başına yıllık alınabilecek mermi sayısı sivil vatandaşlar için 1000 adetle sınırlandırılmıştır. Bu sayı emniyet ve TSK görevlileri için farklı olabilir ancak izinsiz satış asla yapılmamaktadır.

Mermi Almak İçin Hangi Belgeler Gereklidir?

Tüm MKE bayileri için yeni sistem olan şifre sistemi gereklidir. Maalesef ki daha önce alınmış mermi kağıtlarıyla artık satış yapılamamaktadır. Hala elinde mermi kağıdı bulunanların emniyete başvurup şifre almaları gerekmektedir.

Sarsılmaz 9mm Mermi Fiyatı

SARPARA 9mm mermiler hakkında fiyat almak için 0216 481 51 41 numaramızı arayabilirsiniz. Fiyatlar ortak MKE fiyatıyla satışa sunulmaktadır. Bu fiyat zamanla değişiklik gösterebilir bu durumda burada yazan fiyat değil Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu tarafından belirlenen fiyat baz alınır.

Diğer 9mm Tabanca Mermisi Markaları

9mm-mermi-kutu-kaan-av

Görsel eski kutulara aittir.

Elimizde bulunan MKE Tabanca Mermisi ve Sterling, Özkursan gibi mermilerin listesine ulaşmak için Bayimizde satılan 9mm tabanca mermileri listesine göz atabilirsiniz. Ayrıca tüm marka mermilerin kullanıcılar tarafından kıyaslandığı bir videoya da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın