MKE 9mm Parabellum Tabanca Mermisi 2020

9mm-mermi-kutu-kaan-av

Kutu görseli eski olmasına karşın mermilerimiz yenidir.

Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) tarafından MKE Bayileri için belirlenmiş satış fiyatı 2022 yılında 9mm MKE Tabanca Mermisi için – TL’dir.

MKE Tabanca Mermisi Nereden Alınır (Adres)

MKE Tabanca Mermisi almak için İstanbul Yetkili MKE bayii olan Kaan Av Malzemeleri’ni ziyaret edebilirsiniz. Bunun için buraya tıklayarak yol tarifi alabilir ya da 0216 481 51 41 numarasından bizi arayabilirsiniz.

Tabanca Mermisi Almak İçin Hangi Belgeler Gerekir?

2020 yılında gelen düzenlemeye göre tabanca mermisi almak için sivil vatandaşların emniyetten şifre alması gerekmektedir. Eski sistemden kalma mermi kağıdı olan vatandaşların da bu kağıtlarını emniyete teslim ederek yeni şifrelerini alabilmelerine imkan sağlanmıştır.

Şifre sistemine geçildiği için daha önceden alınmış ve süresi dolmamış mermi kağıdınız olsa bile kağıtla mermi alamazsınız. Emniyete giderek mermi şifresi almanız gerekmektedir.

Bayimizde Hangi 9mm Mermiler Satılıyor?

Satışı MKE tarafından yapılan ve elimizde bulunan 9mm mermiler ve fiyatları şu şekildedir;

Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi (SARPARA)

Ünlü silah üreticisi Sarsılmaz artık 9mm tabanca mermileri de üretiyor. Şimdiye kadar Sarsılmaz’ın ürettiği mermiler halka sunulmuyordu ancak son birkaç yıldır MKE bayileri olarak bizler bu mermiyi siz kullanıcılarla buluşturabiliyoruz.

Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi SARPARA

MKE 9mm Parabellum Tabanca Fişeği

Tabanca meraklılarının vazgeçemediği MKE 9mm Tabanca Mermisi her ne kadar zor bulunsa da her zaman stoklarımızda mevcut.

9mm-mermi-kutu-kaan-av

Sterling Luger 9mm Tabanca Mermisi

Sterling’in en çok tercih edilen ekonomik ve güçlü mermisi de bayimizde bulunmaktadır.

Sterling Luger 9mm Tabanca Mermisi - 2.00 TL

Özkursan Codex 9mm Tabanca Mermisi

Özkursan Codex 9mm Tabanca Mermisi - 1.92 TL

Özkursan Luger 9mm Tabanca Mermisi

Stoklar sürekli değişebilmektedir. Sitede bulunan fiyatlar bu tarih için geçerli olup ilerleyen tarihlerde MKE tarafından fiyat değişikliği yapılabilir. Bu değişiklik bu listeye geç yansıyabilir. Listenin güncelliğini kontrol etmek için 0216 481 51 41 numarasından bizi arayabilirsiniz.

Bir Kişi Kaç Mermi Alabilir

2019 Yılında değişen kural gereğince sivil kullanıcıların tabanca başına yıllık 1000 emniyet mensuplarının yıllık 200 mermi alabilmesine izin verilmektedir. Bu sınırlamaların dışında herhangi bir koşulda mermi satışı bulunmamaktadır.

7.65 Mermi Bulunuyor Mu?

Evet, belgeniz olduğu taktirde 7.65 MKE Tabanca Mermisi sayfamıza da göz atabilir ve bayimize gelerek 7.65 mermi de satın alabilirsiniz.

1 Comment

  1. Pingback: Sarsılmaz 9mm Tabanca Mermisi (SARPARA) – Kaan Av

Bir Cevap Yazın