İstanbul Yetkili MKE Bayisi Neresi – Mermi Nereden Alınır?

İstanbul Yetkili MKE Bayisi Neresi - Mermi Nereden Alınır

İstanbul’da MKE, Sarsılmaz, Sterling başta olmak üzere tüm mermileri Ümraniye’de bulunan Kaan Av’dan alabilirsiniz. Tabanca mermisi almak için İstanbul’da konum olarak merkezi ve ulaşılabilir noktada olan Kaan Av’da sürekli olarak her markanın mermileri bulunmaktadır.

Kaan Av’a Nasıl Ulaşabiliriz?

Haritadan yol tarifi almak için aşağıdaki haritaya tıklayabilirsiniz. Direkt olarak yol tarifi karşınıza çıkacaktır.

MKE Bayileri İstanbul Anadolu Yakası

Anadolu Yakasındaki mermi satış noktası olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bizlere ulaşmak için her zaman 0216 481 51 41 numarasını arayabilirsiniz. Pazar günleri de dahil olmak üzere 7 gün açığız.

9mm mermi 50 Adet fiyatı

9mm mermi 50 Adet fiyatı

MKE başta olmak üzere her markada mermi fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. Mermi fiyatları dolar ve enflasyon başta olmak üzere pek çok koşula göre değişebilmekte olduğu için güncel fiyata sitemizde yer veremiyoruz. Aksi taktirde sitede yazan fiyat eski fiyat olabiliyor. Fiyat almak için bizi arayabilirsiniz.

Mermi Satın Alma Belgesi Nasıl Alınır?

Mermi Satın Alma Belgesi Nasıl Alınır

Artık mermi satın alma belgesi için ikametinizin olduğu emniyet müdürlüğüne gidip sadece bir dilekçe vermeniz yeterlidir. Adınıza kayıtlı tabanca başına yıllık 1000 mermi alma hakkınız bulunmaktadır. Bu hakkınızla hangi marka mermi aldığınız fark etmemekle birlikte mermi kağıdı sistemi de kalkmıştır. Artık mermi almak için emniyet tarafından verilen şifreyi bize söylemeniz yeterlidir. Şifrenizden kaç mermi hakkınız olduğu sistemden görünmektedir. Bu sayede online takip edilen emniyet sistemi kaçak mermi ve kayıp mermi sorunlarının da önüne geçecek şekilde kendini yenilemiş ve teknolojiye ayak uydurmuştur.

Bir Cevap Yazın