ÜRÜN İADE ETME KOŞULLARI

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (15) gün içinde iade etme hakkına sahiptir.İade etme hakkının kullanılması için bu süre içinde kaanavmalzemeleri.com”a faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün kaanavmalzemeleri.com”a gönderildigine ilişkin kargo teslim tutanağı örnegi ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 15 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. İade etme hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır

İADE ŞARTLARI

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinalkutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez)tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, lütfen ürün üzerinde kişiselleştirmek adına değişiklikler yaptırmayınız. Bunlar iade sürecinde sıkıntı yaratmaktadır.

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişlerinizi iptal işlemi için ürün siparişini verdiğiniz gün içerisinde bizi 0216 481 51 41 numaralı telefondan arayarak siparişinizin iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ve/veya faturası kesilmiş ürünler ile ilgili sipariş iptali gerçekleşmemektedir